Anasayfa » Blog » Selimiye

Selimiye

Selimiye, İstanbul Üsküdar’da antika eserlerinizi satmak mı istediniz? İstanbul antikacılar olarak antika gümüş, antika tablo, antika rozet, antika halı, antika kilim, antika kitap, El yazma eserlerinizi satmaya karar verdiğinizde mutlaka bizden teklif alınız.

Kadıköy’de uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. İstanbul içerisinde antika eserlerinizi aynı gün adresinizden nakit alıyoruz. Antika eserleriniz satmak için Selimiye den bizi aramanız yeterli.

Selimiye, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunur ve Üsküdar’a bağlı bir ilçenin adıdır. Aynı zamanda Muğla’nın da Selimiye ilçesi bulunmakta veya Cami olarak akla gelmekte.

Bu bağlamda antika satmak istediğinizde satmak istediğiniz eserin değerinin yüksek olması mesafeyi önemsiz kılmaktadır. Değerli bir antika gümüş eseriniz var ise İstanbul’dan gelip Muğla’da bulunan bir gümüş eserini alabiliriz.

Gümüş eserleri genel olarak yükte hafif, pahada yüksek antika ürünlerdir. Bu nedenle gümüş eserlerini taşımak oldukça kolaydır. Kolay olan bir antik eserinde diğer eşyalar gibi nakliye açısından önemlidir. Yükte ağır ve geniş, paha da yüksek olan antika koltuk, antika dolaplar ise nakliye bedeli ve yükleme gibi zorlukları olduğu için bu eserlerin şehir dışından alımı biraz daha uğraş gerektirir.

Bunun için yüklü miktarda antika eserleri için veya birden fazla kişinin eserlerini toplamak için araç kiralanarak bu eserleri Türkiye’nin dört bir yanından alabilmekteyiz. Bunun bir çok örnekleri bulunmakta. Bazen kendi özel aracımız ile bu eserleri almaya gittiğimiz olmuştur.

Aracımızın taşıyamayacağı durumlarda anlaşmalı nakliyecilerle antika mobilya, antika sandalye, antika dolap, antika masa gibi büyük yer kaplayan eserleri getirmekteyiz.

İstanbul antikacılar bu konuda uzun yıllar sektör tecrübesi ile gerek yurt içi ve yurt dışından antika eserlerini İstanbul’a getirmekte ve antika eserler ile buluşturmaktadır.

Antika Alımı Yaptığımız Eserler

1-Üsküdar Antika,

2-Üsküdar’da Antika,

3-Üsküdar Antikacıları,

4-Üsküdar Antika Alanlar,

5-Üsküdar Antika Alım Satım,

6-Üsküdar Antika Alan Dükkanlar,

7-Üsküdar Antika Tablo,

8-Üsküdar Antika Mobilya,

9-Üsküdar Antika Masa,

10-Üsküdar Antika Dolap,

11-Üsküdar Antika Halı,

12-Üsküdar Antika Kilim,

13-Üsküdar Antika Gümüş,

14-Üsküdar Antika Ferman,

15-Üsküdar Antika Rozet,

16-Üsküdar Antika Bindallı,

17-Üsküdar Antika Madalyo,

18-Üsküdar El Yazma Eserler,

19-Üsküdar Antika Kitap,

20-Üsküdar Osmanlı Eserleri,

Antika eserlerinizi satmak için mutlaka bizi aramaktan çekinmeyin.