Antika Gümüş

Antika gümüşlerinizi satmaya mı karar verdiniz? Antika gümüşlerim ne kadar eder? Antika gümüşleri kim alır diye sorduğunuzda Web sitemizde gerekli bilgi edinebilir, antika gümüşleriniz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’da antika alımı yapıyoruz. Kadıköy’de bulunan firmamız İstanbul’un ilçe ve semtlerinden satmak istediğiniz antika eserlerinizi adresinizden gelip alıyoruz.

İstanbul’da Antika Gümüş Satmak için doğru adrestesiniz. Yılların tecrübesi ile hizmetinizdeyiz.

Antika Gümüş Nedir?

Antika Gümüş, eski dönemden kalma paşaların, padişahların veya kralların kullandığı,  eski çağlarda kullanılan gümüşten yapılmış eşyalar antika eşya denilir. Bu eşyalar; eski tepsiler, gümüşlükler, eski gümüş tabancalar, eski gümüş eşyalar, gümüş süs eşyaları, gümüş aynalar olabilir. Üzerinden uzun zaman geçmesi, desenli işçiliği ve nadir bulunan eşyalara Antika Gümüş denir.

Antika Gümüş Nasıl Anlaşılır?

Antika gümüş nasıl anlaşılır, antika gümüşler uzman kişiler tarafından anlaşılmaktadır. Antika uzmanları antika gümüşleriniz için değerinde fiyat verebilirler. Antika uzmanlarının antika gümüşleriniz için fiyat verebilmesi için antika gümüşlerinizin fotoğrafını veya yerinde incelemesi gerekebilmektedir. Uzman kadro gümüşün desenine ve gümüşün tarihi geçmişine göre değerini belirlemektedir.

Antika Gümüş Fiyatları

Antika gümüş fiyatları, antika gümüşün durumuna bilinirliğine ve antika gümüşü alan antikacının gümüşe hakimiyetine göre fiyatlanır. Doğru fiyat için uzman bir antikacıya çalışmak önemlidir. Antika eserleri değerlendirmek için uzun yıllar antika sektöründe antika alım ve satımı yapmak gerekmektedir. Antika gümüş fiyatını da uzman kişi gümüşün deseni, gümüşün bilinirliği, gümüşün durumuna gibi bir çok etkenlere göre değerlendirmek gerekir.

Antika gümüş alımı, antika gümüş eserlerinizi satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok antika eserlerinizi aldığımız gibi antika gümüşlerinizi de alıyoruz. İstanbul antikacılar olarak, antika tablo alımı yapmak istediğinizde siz değerli müşterilerimiz için antika tablo temini yapmaktayız. Güzel bir koleksiyona sahip olmak istiyorsanız, Evinizin ve Villanızın bir köşesinde dursun istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Osmanlı dönemine ait antika gümüş eserlerinizi alıyoruz.