Anasayfa » Blog » Fatih

Fatih

Fatih, İstanbul antikacılar olarak antika alımı yapmaktayız. Yıllardır Kadıköy’de faaliyet göstermekteyiz. Antika eserlerinizi satmaya karar verdiğinizde bizden teklif almayı unutmayın.

Antika eserlerinizi adresinizden alıyoruz. Yapmanız gereken web sitemiz üzerinden telefon numaraları veya WhatsApp ile bize ulaşmanız yeterlidir. Alanında uzman antika ekspertiz ekiplerimiz incelemeleri sonucu sizlere fiyat verilecek ve bu fiyat ilk önce yaklaşık değer olarak belirlendikten sonra ürün başında net fiyat belirlenecektir. Çünkü fiyatlar kesin olarak antika eserin başında belirlenir. Fakat telefon da yaklaşık bedel verilerek ürün başında daha olumlu sonuçlar çıkacaktır.

Peki İstanbul Fatih de antikacıları olarak ne tür eserler alıyorsunuz?

İstanbul antikacılar olarak şunu açık bir şekilde ifade etmek isteriz. Bizler küçük bir kül tablosu, basit bir çakmak, eski bir kamera makinası, eski dikiş makinası gibi eserleri almıyoruz. Tarihi bir niteliği taşımayan geçmişte büyüklerinden kalmış her eser antika değildir. Beklentilerinizi karşılayacak antika değeri yoktur. Bu tür ürünlerinizi koleksiyonculara satabilirsiniz.

Bizler, Değer ve paha bakımından yüksek olan ; antika mobilya, antika koltuk, antika masa, antika sandalye, antika dolap, antika yemek seti, antika vazo, antika kılıç, antika tablo, antika ferman, antika rozet, antika saat, antika el yazma eserler, antika gümüş, Osmanlı eserleri, El Yazma Kur’an-ı kerim gibi maddi ve manevi değeri olan eserlerinizi alıyoruz.

Satmak istediğiniz antika eserleriniz var ise mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

En iyi antikacılar | Türkiyedeki ünlü antikacılar