Antika Mobilya

Antika mobilya alımı, İstanbul’da antika mobilya satmak istediğinizde doğru adrestesiniz. Antika mobilya veya antika mobilya takımları, antika sandalye, antika yemek takımı, antika dolap satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Antika Mobilya Nedir?

Antika Mobilya, tarihi nitelik taşıyan eski zamandan yapılmış olan mobilyaların günümüz zamanına kadar ulaşıp gelmesine antika mobilya denir. Antika mobilya fiyatları  mobilyanın desen ve tarihi işlemesine göre değişkenlik göstermektedir.

Antika Mobilya Nasıl Anlaşılır?

Antika mobilya nasıl anlaşılır, antika mobilyalar tarihi nitelik taşımalıdır. Bu eserler alanında uzman kişiler tarafından anlaşılmaktadır. Antika uzmanları antika mobilyayı her yönüyle inceledikten sonra  değerini belirleyebilir. 

Antika Mobilya Fiyatları

ROMA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Klasik koltuk takımlarının görkeminden vazgeçemeyenler için ince el işçiliği ile özel olarak tasarlanan lüks koltuk takımına hayran olacaksınız! Yeni sezonun en iddialı modellerinden biri olan Roma klasik koltuk takımı modeli, göz alıcı oyma işçiliği ve ihtişamlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Kullanılan özel kumaşlar klasik koltuk takımınızın uzun yıllar keyifle kullanılmasını sağlıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen koltuk takımı modeli, 2 adet kanepe ve 2 adet berjerden oluşuyor. Heybetli tasarımı, el işçiliği ile üretilen mobilyaların değerine vurgu yapıyor. Özenli işçiliği ile tercih edileceği yaşam alanlarına görkemli bir hava katacak olan klasik kanepe takımı hayal ettiğiniz dekorasyonu sizlere sunmak için geliyor.  Kullanıcının isteğine göre orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. Klasik salon takımının en önemli özelliği ise doğal ahşaptan üretilen motiflerinde gerçek altın varak işlemelerin kullanılmasıdır. Birinci sınıf gürgen ağacı kullanılarak üretilen Roma lüks koltuk takımı modelinde kırmızının ve altın varağın harika uyumu ön plana çıkıyor. Kullanıcının istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebilen Roma klasik salon takımı bu yılın en fazla tercih edilen modelleri arasındadır. Konfor ve ihtişamı bir arada sizlere sunar. Evinize ve zevkinize hitap eden en iyi rengi belirleyerek sarayların görkemli havasını evinizde de soluyabilirsiniz.

Antika mobilya nedir ?

İstanbul antikacılar olarak, Antika mobilya nedir ? sorusunu cevaplayacağız. Antika mobilya, dönemin izlerini taşıyan, emek ve özenle hazırlanan üzerinden yıllar geçmiş gösterişli mobilyalardır. Bu mobilyaların sayıları azdır. Sayılarının az olması ve bulunurluğunun az olması mobilyanın değerini artırmaktadır.

Antika Mobilya

Küçükçekmece antika mobilya alanlar: Eski ve nadir bulunan manevi değerinin yanı sıra maddi değerleri de küçümsenmeyecek oranda yüksek olan Küçükçekmece antika mobilya eşyaların alım ve satımları Küçükçekmece antika eşya alanlar konusu ile gündeme gelmektedir. Antika “Küçükçekmece” olarak belirlenen eserler veya objeler kimi zaman insanların büyük merak konusu olurken, kimi zaman ise ileriki dönemlerde değerlendirilecek bir meta haline gelmiştir. Eski dönemlerden kalan tarihin kokusunu üzerinde hissedebileceğiniz, özel sanatkârlık ve işçilik isteyen antika eserlerin büyük bir bölümünü İstanbul Küçükçekmece antika eşya alanlar, bu konuda Küçükçekmece bölgesinde koleksiyonculuk yapanlar, özel antika dükkânları veya büyük müzayedelerde satışa sunulan müzelerden İstanbul Küçükçekmece takip edebilirsiniz.