Hakkımızda

Bu sektörde olmamız baba ve amcanın yıllar önce köyden şehre iş arayışı göçü ile başlar. 1960‘lar da İstanbul’a göç ile gelirler o zamanlar küçük bir dükkanda kaset, plak, dikiş makinası gibi ufak eski eşyalar ile başlanır . Sonrasında yıllar sonra tecrübe ve ürün çeşidi artar, değerli eşyalar alınmaya başlanır. Dikiş makinaları, Kaset vs. eserler geride kalır sonuç olarak.

İkinci kuşak olarak ise bizler Kadıköy’de antika mesleğini yürütmeye devam etmekteyiz ve yılların tecrübesi ve birikimi ile Kadıköy’de bulunan firmamız web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızla birlikte İstanbul ilçe ve semtlerinden antika eşyalarınızı alıyoruz ve firmamız;

Zaman zaman yurt dışı fuarlarına katılmakta. Başta Fransa ve İngiltere olmak üzere fuarlardan antika tedarik edip bu antika eserleri Türkiye ye antika severler ile buluşturmaktadır.

Firmamız Yurt içinden de antika eserler almakta ve bu eserler başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından sağlamaktadır.  Sitemiz ve sosyal medya üzerinden antika alım ilanı olarak paylaşımlar yapmaktayız. Kadıköy’de bulunan Antika dükkanımıza değerli antika eserlerinizi getirebilirsiniz. İstanbul Antikacılar olarak aldığımız eserlerden bazıları; antika mobilya, antika kılıç, antika saat, antika tablo, antika masa, antika sandalye eserlerinizi değerinde nakit olarak almaktadır. Satmak istediğiniz antik eşyanız var ise satmadan önce bizi mutlaka arayıp fiyat alın. Alanın da uzman kadromuz ile antikalarınızın değerini doğru bir şekilde belirleyelim.

Sizde antika eserlerinizi satmak için buradaysanız ama mutlaka görüşelim.

İstanbul Antika

İstanbul Kadıköy’de antika alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Sektör de uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup alanında uzman ekibimiz ile  siz değerli ziyaretçilerimizin eserlerini adresinizden nakit ödeme yaparak gelip almaktayız. 

www.istanbulantikacilar.com

 

Fotoğrafını Çek

Antika eserlerinizin farklı açılardan birkaç tane fotoğrafını çekin.

Bizimle Paylaş

Çektiğiniz antika fotoğraflarını WhatsApp tan bize gönderin.

Adresinizden Alalım

Sizinle iletişime geçelim. Adresinizden nakit alalım.

Masa

antika Masa alım ve satım

Dolap

antika dolap alım ve satım

Sandalye

aNTİKA sandalye alım ve satım

Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.
İstanbul Antikcılar
Hakkızımda