Anasayfa » İstanbul Antikacılar

İstanbul Antikacılar

0532 291 26 14

İstanbul Antikacılar olarak, İstanbul’un ilçe ve semtlerinden antika eserlerinizi alıyoruz. Satmak istediğiniz antika eserleriniz var ise bizden teklif almayı unutmayın.

Maddi ve manevi değeri olan; Antika mobilya, antika tablo, antika halı, antika kilim, antika gümüş, antika kol saati, antika cep saati, antika duvar saatleri, antika gümüş antika ferman, antik rozet, antika madalya, antika kılıç, antika bindallı, El-yazması Kur’an-ı Kerim, El yazması kitap, Antika broş, antika obje eserleriniz var ise mutlakabizi arayın.

Bizden teklif almak için iletişim bölümünden veya canlı sohbet kısmından yazabilirsiniz.

Antika Eserlerinizi Satmak için: 0532 291 26 14

Osmanlı eseri alımı ilanıdır
İstanbul Kadıköy’de Osmanlı eserlerlerinizi alıyoruz
Antika masa alımı ilanıdır
İstanbul Kadıköy’de antika masalarınızı alıyoruz.
El yazma Kur'an-ı Kerim ilanıdır
İstanbul Kadıköy’de El Yazma Kur’an-ı Kerim alan yerler.

ANTİKA MOBİLYA ALANLAR

Antika mobilyalarınızı satmak mı istediniz ? İstanbul antikacılar olarak, Kadıköy’de antika mobilyalarınızı alıyoruz. Antika mobilyalar, tarihi değere sahip olan paha olarak yüksek olan değerli eşyalardır. Antika masanın değeri masanın yıpranmamış olması, masa üzerinde bulunan desenler, antika masayı yapanın bilinirliği, antika masanın bulunduğu dönem antika masanın fiyatını belirler. Büyüklerimizden bizlere kalan her masa antika olmamakla birlikte antika niteliğinde satılamaz. Masanın antika olmasını anlamak ve fiyatını belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında yıllardır hizmet verdiğimiz antikacılık sektöründe elinizde bulunan antika mobilyaları satmak istediğinizde bizden teklif alabilirsiniz. Bizlere iletişim bölümünü kullanarak ve canlı destek kısmıyla ulaşabilirsiniz. Web’de antika mobilyalarınızı satmak istediğinizde, İstanbul antika mobilya alanlar, Antika mobilya alanlar, Mobilya alanlar, Mobilya alan yerler, Kadıköy antika mobilya, Kadıköy antika mobilya alan yerler olarak aradığınızda istanbulantikacılar olarak bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL ANTİKA TABLO ALANLAR

Antika tablolarınızı satmak mı istediniz? İstanbul antikacılar olarak, Kadıköy’de antika tablolarınızı alıyoruz. Antika tablolar, bir sanat eseri olarak yazarın bilinirliği, tablonun deforme durumuna göre belirli değeri olan paha olarak yüksek antika eserlerdi. Antika tablolar koleksiyoncular tarafında oldukça ilgi görülmektedir. Antika tablolar konaklarda, villaların duvarlarında asılıp muhteşem bir görünüm kazandırırlar. İstanbul’da antika tablolar sayıca diğer illerden fazladır. Tarihi bir geçmişin, büyük bir medeniyetin olduğu İstanbul’da antika tablolarınızı satmaya karar verdiğinizde ve antika tablolarınızı fiyatını öğrenmek istediğinizde mutlaka bizimle iletişe geçmelisiniz. Kadıköy’de bulunan firmamız, uzman ekiplerimizce antika tablonuzun fiyatını sizlere söylüyoruz. Web’de antika tablo satmak istediğinizde, İstanbul antika tablo alanlar, Antika tablo alanlar, Tablo alanlar, Tablo alan yerler, Kadıköy antika tablo, Kadıköy antika tablo alan yerler olarak aradığınızda istanbulantikacılar olarak bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL ANTİKA HALI ALANLAR

Antika halı ve kilimlerinizi satmak mı istediniz ? İstanbul antikacılar olarak, Kadıköy’de antika halı ve kilimlerinizi alıyoruz. Antika halılar, büyük bir özveri ile elde dokuyarak oluşturulmuş emek ürünleridir. Paha ve değer olarak yüksektir. El dokuma halılar, el dokuma kilimler üzerindeki desenler, deforme durumu, tarih olarak ne zaman dokunduğu el dokuma antika halı, el dokuma kilimin fiyatını belirlemektedir. Elinizde bulunan büyüklerinizden kalan her halı ve kilim antika değildir. Antika halılarınızı satmak istediğinizde doğru adrestesiniz. Firmamız uzun yıllardır sektörün içerinde olup uzman ekiplerimizce antika halınızın değerini belirlemektedir. Web’de antika halı satmak istediğinizde, İstanbul antika halı alanlar, Antika halı alanlar, Halı alanlar, Halı alan yerler, Kadıköy antika halı, Kadıköy antika halı alan yerler olarak aradığınızda istanbulantikacılar olarak bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL EL YAZMA KUR’AN-I KERİM ALANLAR

İstanbul’da El yazma Kur’an-ı kerim mi satmak istediniz? İstanbul antikacılar olarak, Kadıköy’de el yazma Kur’an-ı Kerim alıyoruz. El yazma Kur’an-ı Kerim Hz. Muhammed (S.A.V) zamanında sahabeler tarafından yazılmış ve sonrasında Hz. Ebu Bekir, Hz. Ömer, Hz. Osman ve Hz. Ali zamanında ve sonrasında yazılan maddi ve manevi olarak değeri yüksek kutsal kitabımızdır. Değeri yüksek olduğu için antikacılar tarafından alınmaktadır. El yazma Kur’an-ı kerim satmak istediğinizden bizden mutlaka teklif alın. İstanbul’da el yazma Kur’an-ı Kerim satmaya karar verdiğinizde bizlere iletişim kısmından veya canlı sohbet kısmından ulaşabilirsiniz. Web’de El yazma Kur’an-ı kerim satmak istediğinizde, İstanbul El yazma Kur’an-ı kerim alanlar, El yazma Kur’an-ı kerim alanlar, El yazma Kur’an-ı kerim yerler, Kadıköy El yazma Kur’an-ı kerim, Kadıköy El yazma Kur’an-ı kerim alan yerler olarak aradığınızda istanbulantikacılar olarak bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL ANTİKA GÜMÜŞ ALANLAR

İstanbul’da antika gümüş eserlerinizi satmak mı istediniz? İstanbul antikacılar olarak, Kadıköy’de antika gümüş eşyalarınızı alıyoruz. Antika gümüşler paha ve değer olarak yüksek eşyalardır. Gümüşün günümüzde altın gibi yükselişte olması ve tarihi bir nitelikte olması değerini artırmaktadır. Tabi her elimizde bulunan gümüşler tarihi nitelikte olmaya bilirler. Osmanlı zamanında kullanılmış veya yurtdışında bir kral veya kraliçenin kullanmış olduğu saray veya köşklerde kullanılan gümüş tepsiler, gümüş bardaklar, gümüş sürahiler günümüzde oldukça değerlidir. Büyüklerinizden kalan gümüş antika eserlerinizi satmaya karar verdiğinizde mutlaka bizden teklif almadan antika gümüşlerinizi satmayın. Satmadan önce antika gümüşlerinizi web sitemiz üzerinden iletişim butonunu kullanarak veya canlı sohbet kısmını kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimizce değerlendirilecek olan gümüş eserlerinizin paha olarak ne kadar ettiği tarafınıza bildirilecektir. Web’de antika halı satmak istediğinizde, İstanbul antika gümüş alanlar, Antika gümüş alanlar, Gümüş alanlar, Gümüş alan yerler, Kadıköy antika gümüş, Kadıköy antika gümüş alan yerler olarak aradığınızda istanbulantikacılar olarak bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL OSMANLI ESERİ ALANLAR

İstanbul’da Osmanlı eseri satmak mı istediniz? İstanbul antikacılar olarak, Kadıköy’de Osmanlı eserlerini alıyoruz. Osmanlı eseri dönemin padişahlarından Fatih Sultan Mehmet Han, İkinci Abdülhamid, 3.Selim, 3. Mustafa, 3. Osman, 3. Ahmet, 2. Mustafa ve diğer padişahlara ait olan veya Osmanlı döneminde saraylarda ve hanlarda kullanılan eserleri alıyoruz. Osmanlı dönümünde kullanılmış antika niteliğinde bulunan antika kılıç alıyoruz. Antika kılıçlar paha olarak değerlidir. Maddi ve manevi değeri olan bu eserleri satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Osmanlı dönemine ait elinizde bulunan ferman satmak istediğinizde, antika rozet satmak istediğiniz de istanbulantikacılar olarak İstanbul Kadıköy’ de bulunan dükkanımıza gelerek veya iletişim kısmını kullanıp bizlere ulaşabilirsiniz. Antika eserlerinizi satmaya karar verdiğinizde antika web siteleri olarak aradığınızda bize ulaşırsınız. Satmak istediğiniz antika eseri canlı sohbet kısmından alanın da uzman antika ekspertiz ekiplerime danışabilir, antikanızın fiyatını öğrenebilirsiniz. Anlaşma durumunda antikanızı adresinden nakit olarak alıyoruz. Güven herşeyden önemlidir. Güvenle, antika eserlerinizi değerinde satmak istiyorsanız mutlaka arayın.

EN FAZLA ANTİKA ALIMI YAPTIĞIMIZ İLÇE VE SEMTLER

İlçe ve Semtlerden bazıları…

 • Kadıköy’de antika mobilya, antika tablo, antika gümüş, antika halı, antika kilim, antika kılıç çoğunlukta aldığımız ürünler. Osmanlı eserleri ve El yazma Kur’an-ı Kerim ve el yazma kitaplar sıklıkla alıyoruz. Kadıköy antika olarak bilindiği için dükkan da veya bölgede antika çeşidi olarak çok ürün alıyoruz.
 • Beylerbeyin’de çoğunlukla antika mobilya ve antika tablo alıyoruz. Antika gümüş aldığımızda olmuştu.
 • Çengelköy’de güzel bir tablo karşımıza çıktı paha ve değeri yüksek tablomuzu aldık. Daha öncesinde mobilya takımı ve yemek takımı aldık.
 • Beykoz’da güzel antika gümüş, antika fincan, antika cüzdan almıştık en son. Daha önceleri tarihi bir konak antika halı ve kilimleri , yine güzel bir tablo alımı yapmıştık.
 • Kanlıca’da en son aldığım ürün antika rozettir. Daha önceleri de kanlıcadan antika satmak isteyenlerden antikalarını aldık. Antika güzel desenli bir saat almıştık ve saatle birlikte küçük bir rozeti de almıştık.
 • Göztepe’de sık sık antika alımı yapıyoruz. Her defasında farklı ürünler oluyor. Göztepe’de antika tabak, antika çatal, antika yemek seti ve antika masa ve takımı almıştık. Daha önceleri defalarsa Göztepe’den Antika mobilya, Antika Halı, Antika Kilim almışlığımız oldu. Göztepe’de harika bir kılıç satan müşterimiz olmuştu.
 • Erenköy’de en son antika mobilya ve halı almıştık. Daha önceleri Erenköy’den antika olarak bir çok eser aldık. Bunlar arasında güzel bir antika cep saati vardı ve oldukça gösterişliydi.
 • Suadiye’den arayan bir müşterimiz büyüklerinden kalan El yazma Kur’an-ı Kerim ve tablo satmıştık. Muhteşem eserleri Suadiye’den almıştık. Daha önceleri Suadiye’den antika mobilya fiyatı soran müşterimiz olmuştu, Kadıköy’den Antika mobilyayı almaya gittiğimizde müşterimiz antika tablosunu da bize satmıştı.
 • Bostancı’da Antikalarını satmak isteyen koleksiyoncu müşterimiz bizleri aradı ve adresinden antikalarını aldık. Yine Bostancıdan bir müşterimiz Google da İstanbul antikacılarını aratarak bize ulaştı web sitemiz üzerinden canlı sohbetten görüşmemiz oldu. Ürünün resimlerini gönderdi, fiyatını söyledik kabul etmesi durumunda güzel bir kılıç almıştık. Daha önceleri Bostancı’dan Antika bindallı, antika rozet, antika madalyon almışlığımız var. Zaman zaman antika eşya satmak için bize ulaşanlar oluyor.
 • Nişantaşın’da antika eşyalarını satmak isteyenler oluyor. Web sitesi üzerinden antikakcı aradıklarında bize ulaşıyorlar. Bazen tanıdık vasıtasıyla gelen müşterileriz oluyor. Nişantaşın’da en son güzel bir kaç tane antika tablo almıştık. Nişantaşın’dan sık sık iletişim kuran müşterilerim oluyor. Yine bir defasında antika mühür fiyatı için bizi aradılar. Görüşmeler sonrasında antika mühür alımını adresinden yaptık. Birçok kez antika satmak için arayanlar oldu anlaşıp mobilya, antika halı, antika kilim aldığımız dönemler oldu.
 • Teşvikiye’de antikalarını satmak isteyen emekli birisi internette alanlar diye çok araştırıp sonrasında bize ulaştı. Görüşmeler sonucu antika fiyatlarında anlaşıp adresinden teslim aldık.
 • Beşiktaş’ta yaz döneminde bir teyzemiz bizleri aradı. Antika kaptan olduğunu söyledi, adresine gittik kaftan için anlaştık sonra birde eski antika gümüş tepsisinin olduğunu söyledi ve bize gösterdi onun fiyatında da anlaştık. Beşiktaş ta teyzemizin antika eserlerini almış olduk.
 • Etiler’de güzel bir yüzük, madalya, rozet ve güzel bir antika saatini satmak isteyen bizi internetten bulup iletişim kurdu. Görüşmeler neticesinden Kadıköy’den gün içerisinde Etilere gidip antika eserleri aldık. Etiler’de antika mobilya, Antika halı ve Antika kilim için bizlere ulaşan çok sayıda antika satmak isteyenler oluyor. Ürün ve fiyat konusunda anlaştığımız müşterilerin antikalarını adreslerinden aynı gün nakit ödeme yaparak alıyoruz.
 • Arnavutköy’de antika eserlerini satmak isteyenler İstanbul antikacılar diye aratıp bize ulaşıyor. Sonrasında antika gümüş ve mobilyalarını bize sattılar. Arnavutköy’de oturan Kadıköy’de antika kol saatini satmak için Google Maps a İstanbul antika alanlar yazarak bize ulaştı. Ve bunun gibi bir çok villaya Kadıköy’den Arnavutköye gidip antika tablo, antika saat, antika halı, antika kilim, antik masa, antika yemek takımı almışlığımız oldu.
 • Şişli’de antika eserini satmak isteyen villa sahibi bizlere websitemiz üzerinden ulaştı. Görüşmeler soncunda villadan oldukça değerli eserler temin ettik.
 • Bakırköy’de büyük dedesinin yıllardır sakladığı eserlerini satmak için torunu bizlere ulaştı. Antika fiyatları nedir? Gönderdiğim resimdeki eserler ne kadar eder diye antika eserlerinin fiyatlarını öğrenmek istedi. Antikalar için gereken fiyatı verdik, düşüneceklerini söylediler ve bir hafta sonra tekrar arayarak bizleri Bakırköy’e davet ettiler. Görüştük anlaştık ve antika eserleri satın aldık.
 • Yeşilköy’de uçaktan inen bir yabancı turist havaalanından otele geçerken kendilerine rehberlik eden arkadaşa antika eserini satmak istediğini söyler. Rehber İstanbul antikacılar diye Google da aratır ve bize ulaşır. Turistin antika kol saatini Yeşilköy’e gidip aldık. Daha önceleri Yeşilköy’den antika halı , antika kilim ve antika mobilya için gitmiştik.
 • Zekeriyaköy’den Hilye-i Şerif için bize ulaştılar görüşmeler sonrasında Hilye-i Şerif i aldık. Daha önceleri Zekeriyaköy’den antika plak, antika rozet, antika mobilya, antika tablo, antik yemek masası, antika sandalye almışlığımız var. Zaman zaman Zekeriyaköy’den antika eserlerini satmak isteyenler bizlere ulaşıyor.
 • Sarıyer’den antika eserini satmak isteyen genç bayan sosyal medya üzerinden bize ulaştı ve antika rozet, antika madalya, antika kol saatini bizlere sattı.
 • Adalar’da antika eserlerinin fiyatını öğrenmek isteyen bir amcamız bizleri aradı. WhatsApp üzerinden resimden antika resimlerinden bize gönderdi fiyatını verdik ve görüşmemiz sonrasında amcamızın eserlerini aldık.
 • Dragos’dan antika eserini satmak isteyen bir yabancı müşterimizin antika tablolarını gidip yerinde aldık.
 • Avcılar’da antika ferman satmak için bizimle web sitemiz üzerinden bize ulaştı ve görüşmeler sonrasın da antika fermanı satın aldık. Antika ferman gibi daha bir çok antika eserlerini Avcılardan satın aldık.

İstanbul diğer ilçe ve semtlerinden bazıları ise; Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa

Daha başka bir çok eseri alıyoruz, Antika sekreter dolabınız var ise ve bunu satmak istiyorsanız Antika sekreter dolabınızı alıyoruz. Regency Stili Antika Aynalık ve farklı antika çeşitleriniz var ise bunları satmaya karar verdiğinizde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Antika aynalara dair olan olan eserleri alıyoruz. Fransız art deco sanatının eseri olan 1930’lu yıllarına ait olan Antika çalışma masalarınızı alıyoruz. Antika desenli, gümüş işlemeli, özel cilalı çalışma masalarınızı satmak istediğinizde bizi aramaktan çekinmeyiniz. Fotoğraf makinalarının ilk çıktığı yıllardan kalma kulpu bulunan Antika Fotoğraf makinalarını alıyoruz. Antika olan üretimi 1900’lerde yapılan antika fotoğraf makinasını İstanbul’da alıyoruz. Şunu açık bir şekilde belirtmek isterim ki her eski fotoğraf makinaları antika olarak geçmiyor.

İstanbul içerisinde almış olduğumuz antikalar için özetle bu kadarını yazabildik. Yıllardır sektör içerisinde İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden antikalar aldık. Sadece İstanbulla kalmayıp bizlere şehir dışından ulaşan müşterilerimiz oldu. Antalya’da antika eşyalarını satmak isteyen Mehmet amcanın antikalarını almak için Kadıköy’den Antalya ya gittiğimiz oldu. İzmir Alsancak ta Antika gümüş satmak isteyen, Marmariste antika tablosunu satmak isteyen bir turizimciye için Kapadokya’da antika halı satmak isteyen yine bir turizimci için gerek arabayla, gerek günü birlik uçakla antika alımı için gitmekteyiz. Saymakla bitiremediğimiz bir çok ticareti gerek İstanbul gerekse Türkiye’nin dört bir yanından antika satanlarla buluşuyoruz.

1| 2| 3