Anasayfa » Blog » Kırşehir Antikacılar

Kırşehir Antikacılar

Kırşehir antikacılar, Kırşehir’den antika satmak isteyenler veya İstanbul Antik olarak, Baba mesleği antikacılığı İstanbul’ da Kadıköy’de devam ettirmekteyiz. Firmamız, 60 yıllık geçmişi ile tecrübeli uzman ekibiyle birlikte İstanbul Kadıköy’de Antika alım ve satım hizmeti vermekte olup, Antika eşyalarınızı satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, Antika Tablo, Antika Halı, El yazması Kur’an-ı Kerim, Antika Hat Yazıları, Osmanlıca Kitaplar, Hilye-i Şerif, Antika Kol Saati, Antika Cep Saati, Antika Ferman, Antika Broş, Antika Kılıç, Antika Berat, Antika Bindallı, Antika Rozet ve Antika Mobilya Alımı yapmaktadır. Fakat firmamız birçok antika eserlerini adresinizden almaktadır.

Kırşehir’de satmak istediğiniz bir antika gümüş tepsi için ve antika çeşitleri için bizi arayabilirsiniz. Fakat her eser antika olmaya bilir. Antika eşyalar antika eserler ile karıştırmamalıdır. Çünkü her eski eser antika değildir. Ama bu eserlerin antika olup olmadığını anlamak için uzman bir antikacı ile görüşülmelidir.

Kırşehir antika mobilya alanlar, Kırşehir’de antika alan dükkanlar, Kırşehir diye ararsınız fakat Kırşehir’de çok ta antikacı bulamazsınız. Kırşehir’den İstanbul’a küçük antika eserlerinizi getirdiğinizde biz antika eserlerinizi alırız.

Kırşehir’ bozkırın kendisidir Neşet Ertaş’ın memleketidir. Bozkır’ın sesidir Neşet ERTAŞ Onu bilmeyen onu tanımayan yoktur. Sevgi ve rahmetle anıyoruz.

1-Kırşehir Antikacılar

2-Kırşehir Antika

3-Kırşehir Antika Alanlar

4-Kırşehir Antika Alan Yerler

5-Kırşehir Antika Tablo

6-Kırşehir Antika Tablo Alanlar

7-Kırşehir Antika Tablo Alan Yerler

8-Kırşehir Antika Halı

9-Kırşehir Antika Halı Alanlar

10-Kırşehir Antika Halı Alan Yerler

11-Kırşehir Antika Mobilya

12-Kırşehir Antika Mobilya Alanlar

13-Kırşehir Antika Mobilya Alan Yerler

www.istanbulantikacilar.com