Anasayfa » Blog » İstanbul Antikacıları

İstanbul Antikacıları

İstanbul Antikacıları İstanbul’un antika alım ve satım yapan firmalarını listelemek gerekirse ‘İstanbul Antikacılar’ olarak Google a yazdığımızda belli başlı antika web siteleri karşımıza çıkar çünkü sitemiz antika alım ve satımı konusunda oldukça iyidir.

1- Kadıköy Antikacılar, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde faaliyet göstermektedirler. Çünkü Kadıköy Tarihi nitelik taşıyan güzel İstanbul’da bir çok antikacının bulunduğu ilçe. Kadıköy antikacıların çoğunlukta olduğu İstanbul’un güzel tarihi ilçesidir veya güzel bir antika bölgesidir. Bu ilçe tüm antikacılar ve antika severler tarafından bilinir ve ziyaret edilir.

1.Bölüm

1-Kadıköy’de antika alıyorum ve ben antika eser satıyorum.

2-Bir antika satın almıştım.

3-Bir kitap satın almıştım

4-Kadıköy’de antika fiyatları bunlar.

5-Antika için telefon numarası burada.

6-Antikacıların iletişim içi web sitesi açtım.

7-Tüm antik objelerimi satıyorum.

8-Buluşmak için Kadıköy.

9-Antika saatler nerede kaldı.

10- Antika sandıkların yeri ve konumları biliyoruz ama

11-Doğru müşteri zamanında gelir ve antika eserlerini oldukça önemserler.

12-Fiyatta pazarlık azda olsa olur.

13-Çünkü pazarlık bizde sünnettir.

14- Bir gün antika eserleri mutlaka tanışacağız.

2.Bölüm

15- Saatler çok güzel

16-Sultanbeyli için antika zamanı.

17-Antika objelerinizi ve antika kılıçlarınızı alıyoruz

18-Antika materyallerinizi aldım

19-Antika çaydanlıklarınızı aldım

20-Antika eserler burada çünkü antika eserlerinizi biz aldık ve satıyoruz.

2-Barış Antik, İstanbul’da antika hizmeti vermektedir. Tarihi antika eserlerinizi adresinizden nakit olarak almakta. Satmak istediğiniz antika eserleri için barış antik ile iletişime geçebilir ve gerekli fiyat teklifi için görüşülebilir.Antika mobilya, antika masa, Antika yemek takımı, antika dolap, antika kilim, antika halı eşyalarınızı Barış Antik’e satabilirsiniz.

Antikacı Mehmet ise İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Antika alım ve satımlarınız için Antikacı Mehmet Efendi ile iletişime geçebilirsiniz. Antikacı Mehmet Efendi Kadıköy’de Antika alım ve antika satım işleri yapmaktadır. Antikacılar olarak uzun yıllardır bilinmektedir.

3-Mecidiyeköy Antikacılar ile Mecidiyeköy antikacılar antika tabak, antika porselen, antika gümüş, antika eski eşya alımı yapmaktadır. Satmak istediğiniz eşyalarınız varsa Mecidiyeköy antikacıları ile iletişime geçebilirsiniz.

4-Hisar antik ve Satmak istediğiniz eski antika eşyalarınız için bizleri aradı. İstanbul Kadıköy’de antika alım ve satımı yapılmaktadır. Web sitemiz üzerinden ve İnstagram adresimizden antika eserlerinizi satmak için bizimle iletişime geçerim.

5-İstanbul Antikacılar, Antika alım ve satım, Kadıköy Antikacılar, Antika Fiyatları, İstanbul’da antika alan yerler, İstanbul Antikacıları, Antika Ekspertiz , Antika Reklam, Antika Değer

6-Fakat bu antikacıların bir çoğu Kadıköy’de bulunurlar çünkü Kadıköy antikacıların kümeleştiği bir ilçedir antika alım ve satımı için mutlaka bu ilçe ziyaret edilir. Fiyatlar için birden fazla antikacıdan fiyat alınabilir. Ama fiyatların doğruluğu alanında bizim gibi uzman ekibin işidir.

Bazen antikalar için Kadıköy ve Mecidiyeköy arasında kalan müşterilerimiz bulunabiliyor. Çünkü isim benzerlikleri veya İstanbul a olan hakimiyetlerinin yetersizliklerinden kaynaklanabilmektedir. Bunun için bizleri web sitemiz üzerinden bulabilir antika eserler için gerekli yardımı talep edebilirsiniz.