Anasayfa » Blog » Üsküdar

Üsküdar

Üsküdar, İstanbul antikacılar olarak antika alımı yapmaktayız. Yıllardır Kadıköy’de faaliyet göstermekteyiz. Antika eserlerinizi satmaya karar verdiğinizde bizden teklif almayı unutmayın.

Antika eserlerinizi adresinizden alıyoruz. Yapmanız gereken web sitemiz üzerinden telefon numaraları veya WhatsApp ile bize ulaşmanız yeterlidir. Alanında uzman antika ekspertiz ekiplerimiz incelemeleri sonucu sizlere fiyat verilecektir.

Peki İstanbul antikacıları olarak ne tür eserler alıyorsunuz?

İstanbul antikacılar olarak şunu açık bir şekilde ifade etmek isteriz. Bizler küçük bir kül tablosu, basit bir çakmak, eski bir kamera makinası, eski dikiş makinası gibi eserleri almıyoruz. Tarihi bir niteliği taşımayan geçmişte büyüklerinden kalmış her eser antika değildir. Beklentilerinizi karşılayacak antika değeri yoktur. Bu tür ürünlerinizi koleksiyonculara satabilirsiniz.

Bizler, Değer ve paha bakımından yüksek olan ; antika mobilya, antika koltuk, antika masa, antika sandalye, antika dolap, antika yemek seti, antika vazo, antika kılıç, antika tablo, antika ferman, antika rozet, antika saat, antika el yazma eserler, antika gümüş, Osmanlı eserleri, El Yazma Kur’an-ı kerim gibi maddi ve manevi değeri olan eserlerinizi alıyoruz.

Satmak istediğiniz antika eserleriniz var ise mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Etiket: Antikaalanlar