Anasayfa » Blog » Kadıköy

Kadıköy

Kadıköy, İstanbul antikacılar olarak Kadıköy’de antika alımı yapmaktayız. Yıllardır Kadıköy’de faaliyet göstermekteyiz. Antika eserlerinizi satmaya karar verdiğinizde bizden teklif almayı unutmayın.

Antika eserlerinizi adresinizden alıyoruz. Yapmanız gereken web sitemiz üzerinden telefon numaraları veya WhatsApp ile bize ulaşmanız yeterlidir. Alanında uzman antika ekspertiz ekiplerimiz incelemeleri sonucu sizlere fiyat verilecektir. Fakat ürünleri görünce ve inceleme sonrasında antika eserlerinizi almaktayız. Antika mobilya çizikleri , antika halı deformeleri antika halı ve antika kilimlerin fiyatını da etkilemekte çünkü deforme ürünlerin alım ve satımı oldukça zor olup alıcı ile satıcı için zorluk oluşturmaktadır. Bu nedenle oldukça önemlidir.

Peki İstanbul antikacıları olarak ne tür eserler alıyorsunuz?

İstanbul antikacılar olarak şunu açık bir şekilde ifade etmek isteriz. Bizler küçük bir kül tablosu, basit bir çakmak, eski bir kamera makinası, eski dikiş makinası gibi eserleri almıyoruz. Tarihi bir niteliği taşımayan geçmişte büyüklerinden kalmış her eser antika değildir. Beklentilerinizi karşılayacak antika değeri yoktur. Bu tür ürünlerinizi koleksiyonculara satabilirsiniz.

Bizler, Değer ve paha bakımından yüksek olan ; antika mobilya, antika koltuk, antika masa, antika sandalye, antika dolap, antika yemek seti, antika vazo, antika kılıç, antika tablo, antika ferman, antika rozet, antika saat, antika el yazma eserler, antika gümüş, Osmanlı eserleri, El Yazma Kur’an-ı kerim gibi maddi ve manevi değeri olan eserlerinizi alıyoruz.

Satmak istediğiniz antika eserleriniz var ise mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

1-Antika

2-İstanbul Kadıköy’de Antika

3- İstanbul’da Antikacılar

4-Antika Mobilya dükkanları

5-Kadıköy’de antika dükkanları

6-İstanbul Kadıköy Antika Alan Yerler

7-Kadıköy antika mobilya takımı,

8-Kadıköy antika yemek seti,

9-Kadıköy antika fincan