Anasayfa » Blog » İstanbul Antikacılar

İstanbul Antikacılar

İstanbul antikacılar yıllardır sektör içerisinde olup İstanbul’un ilçesi olan Kadıköy’de antika alım ve satım faaliyeti yürütmektedir. İkinci kuşak olarak sektördeki tecrübemiz ile İstanbul’un ilçe ve semtlerinden antika eserlerini alıp siz değerli antika severler ile buluşturmaktayız. Zaman zaman yurt dışı fuarlarına katılıp Fransa, İtalya gibi ülkelerden antika eserlerini getirmekteyiz.

İstanbul antikacılar sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp başta İzmir, Antalya ve Ankara gibi illerden değerli antika eserlerinizi almak için hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz antika eserlerinizin fotoğraf ve videolarını inceleme sonrasında yaklaşık bir bedeli siz değerlere sunacaktır. Yaklaşık antika fiyatı belirlendikten sonra ürün yerinde inceleme sonrası el sıkılacaktır.

Kadıköy, antikacıların kümeleştiği antika alım ve satımın yapıldığı güzide ilçe olup aradığınız antika eserleri bulabileceğiniz bölgedir. Siz değerli antika severleri işletmemize bekler antika eserleri mağazamızda görmenizi isteriz.

Beylerbeyi veya Suadiye’de antika eserlerinizi satmak istediğinizde Antika sitemiz olan www.istanbulantikacilar.com üzerinden iletişim sayfasını ziyaret edebilir. Hakkımızda kısmından bizimle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fakat bizimle hızlı iletişim kurmak istediğinizde antika eserlerinizi satmak için bizleri 0532 291 26 14 numaralı telefon numarası ile veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında instagram adresimiz olan @istanbulantikacilarcom adresini kullanarak geçmişte aldığımız antika eserleri görebilir, mesaj kısmından bize ulaşabilirsiniz.

1- İstanbul antikacılar

2-İstanbul antika alan yerler

3- Kadıköy’de antika alan dükkanlar ve adresleri

4-Eski eserleri alan yerler ve bu yerlerin adres ve telefon bilgileri

5- Kılıç antika alan dükkanlar nerede ve bu dükkanların iletişim numaraları

6- İnstagram üzerinden müzayede yapan antikacılar

7-Antika eşya alanlar

8-Antika halı alanlar