Anasayfa » Blog » Çorum Antikacılar

Çorum Antikacılar

Çorum antikacılar, Çorum’da antika eserlerinizi satmak veya Çorum da antika eseri almak istediğinizde ‘Çorum antikacılar’ yazdığınızda bizim sitemize ulaşabilirsiniz. İstanbul antikacılar olarak Türkiye’nin dört bir yanına antika hizmeti vermekteyiz. Kısaca kendimizden bahsetmek gerekirse,

İstanbul Antik olarak, Baba mesleği antikacılığı İstanbul’ da Kadıköy’de devam ettirmekteyiz. Firmamız, 60 yıllık geçmişe dayanan tecrübeli uzman ekibi ile Antika Alım hizmeti vermekte. Antika eşyalarınızı satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, Antika Tablo, Antika Halı, El yazması Kur’an-ı Kerim, Antika Hat Yazıları, Osmanlıca Kitaplar, Hilye-i Şerif, Antika Kol Saati, Antika Cep Saati, Antika Ferman, Antika Broş, Antika Kılıç, Antika Berat, Antika Bindallı, Antika Rozet, Antika Mobilya Alımı yapmaktadır.

Çorum’da antika fiyatları değişmektedir. İstanbul kadar geniş bir antika ağı ve antikacılar yoktur. Bu nedenle Çorum’da antika severler antika eserlerini satmak için mahalle antikacılarına gitme ve antika eserinin değeri çok büyük ise bizim gibi İstanbul’da bulunan firmalar ile iletişime geçmektedir.

Bizim gibi büyük firmaları Anadolu’nun çeşitli ilçe ve beldelerinden internet aracılığı ile bulup sitemizin iletişim sayfasını ziyaret ederek hakkımızda bölümüyle ilgili bizle ilgili bilgi edinebilirler.

Çorum Sungurlu’dan gelen antika telefon numaraları İskilip’ten gelen aramalara göre daha az oluyor. Fakat kırsal bir bölgede antika çok az bulunsa da çok çok iyi delebilir. Çünkü belirli bir potansiyele sahip kişiler bizleri arayabiliyor ama mesafe bunun için biraz engel teşkil ediyor.

Küçük antika eserler için objeler ve gümüşler için çok bir engel teşkil etmese

1-Çorum Antikacılar

2-Çorum Antika

3-Çorum Antika Alanlar

4-Çorum Antika Alan Yerler

5-Çorum Antika Tablo

6-Çorum Antika Tablo Alanlar

7-Çorum Antika Tablo Alan Yerler

8-Çorum Antika Halı

9-Çorum Antika Halı Alanlar

10-Çorum Antika Halı Alan Yerler

11-Çorum Antika Mobilya

12-Çorum Antika Mobilya Alanlar

13-Çorum Antika Mobilya Alan Yerler

Çorum’un ilçeleri

 1. Çorum (il merkezi)
 2. Alaca
 3. Bayat
 4. Boğazkale
 5. Dodurga
 6. İskilip
 7. Kargı
 8. Laçin
 9. Mecitözü
 10. Oğuzlar
 11. Ortaköy
 12. Osmancık
 13. Sungurlu
 14. Uğurludağ

Bu ilçeler sizin için google Wikipedi tarafından araştırarak ekledim. Çünkü buradan çorumun ilçelerini bulabilir linklere tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz ama bunu yapmadan önce sitemizi ziyaret ederek bu faaliyeti gerçekleştirin.

1-İstanbul antikacılar Çorum Sungurlu

2-İstanbul antikacılar çorum merkezi

Çorum, İç Orta Karadeniz Bölgesi‘nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir. 2019 yılı itibarıyla 294.807 kişilik nüfusa sahiptir.[1] Yerli halkın önemli bir bölümünü Türkmen/Çepniler oluşturur.[2] Toprak sanayi ve makine imalat sanayi çok gelişmiştir. Orta Karadeniz Bölümü‘nün iç kısmında yer almaktadır. Doğuda Amasya, güneyde Yozgat, batıda Çankırı, kuzeyde Sinop, kuzeydoğuda Samsun, güneybatıda Kırıkkale ile çevrilidir.

Enlem ve boylam değerlerine göre ise; 34 derece 04 dk. doğu boylamları ile 39 derece 54 dk. kuzey enlemleri arasında yer almaktadır. Deniz seviyesinden ortalama yüksekliği (rakımı) 820 metredir.

Ankara‘ya 244, İstanbul‘a 608, Amasya‘ya 92, Sinop‘a 294, Samsun‘a 172, Tokat‘a ise 188 km mesafededir.

İlçelerin il merkezine uzaklıkları ise; Alaca 52, Bayat 83, Boğazkale 87, Dodurga 42, İskilip 56, Kargı 106, Laçin 29, Mecitözü 37, Oğuzlar 68, Ortaköy 57, Osmancık 59, Sungurlu 72 ve Uğurludağ 66 km’dir.