Anasayfa » Blog » Bursa Antikacılar

Bursa Antikacılar

Bursa antikacılar, Bursa’da antikacıların olması Bursa’nın tarihi geçmişi ve Bursa ilinin büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Bursa ile İstanbul antika alım ve satım konusunda diğer illerden farklı olup antika sever ve antikacıların buluşma noktası halindedir. Fakat Bursa İstanbul kadar potansiyele sahip değildir.

İstanbul kadar olmasa da Antalya ve İzmir antikacılar olarak antika severlerin çoğunlukta olduğu iller alasındadır. Kadıköy antikacıların kümeleştiği İstanbul’un eski ilçelerinden olup bir çok antikacının bulunduğu bölgedir. Tıpkı bizimde yıllardır faaliyet gösterdiğimiz gibi.

Bizde 60 yıllık geçmişe dayanan baba mesleğini Kadıköy’de yürütmekteyiz. Her antikacı gibi bizler de sadece İstanbul ile kalmayıp başta Fransa olmak üzere çeşitli ülkelere gidip fuarlara katılarak Türkiye deki antika severler ile getirdiğimiz antika eserlerini buluşturuyoruz.

Gerek İstanbul içi, gerekse İstanbul dışından antika alımı yapıyoruz. Başlıca antika alımı yaptığımız eserler tablo, Kur’an-ı Kerim, Hat yazıları, Gümüş, Kılıç, Berat, Bindallı, Mobilya, Masa, Halı ve kilim gibi maddi ve manevi değeri olan eşyaları adresinizden nakit ödeme ile alıyoruz. Bu antika eserleri satmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

1-Bursa Antikacılar

2-Bursa Antika

3-Bursa Antika Alanlar

4-Bursa Antika Alan Yerler

5-Bursa Antika Tablo

6-Bursa Antika Tablo Alanlar

7-Bursa Antika Tablo Alan Yerler

8-Bursa Antika Halı

9-Bursa Antika Halı Alanlar

10-Bursa Antika Halı Alan Yerler

11-Bursa Antika Mobilya

12-Bursa Antika Mobilya Alanlar

13-Bursa Antika Mobilya Alan Yerler