Anasayfa » Üsküdar 34

Üsküdar 34

İstanbul antikacılar olarak, Üsküdar’da antika eserlerinizi satmak istediğinizde antika eserlerinizi evinizden alıyoruz. Satmak istediğiniz değerli antik eşyalarını bizden teklif almadan satmayın. İstanbul antikacılar olarak Kadıköy’de faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllar antika eserlerinin alım ve satımını yapmaktayız. Zaman zaman yurt dışından antika eserler alarak İstanbul’a getirip satmaktayız.

Antika mobilyalarınız mı var, O halde bizi aramaktan çekinmeyin. Bizleri arayarak antika mobilyalarınız için fiyat alabilirsiniz. Antika mobilyalar ürüne göre fiyatı değişmektedir. Her Antika mobilya çok yüksek fiyatta satılmayabilir. Sizde bulunan antika mobilyanın üzerindeki işlemeler, kumaş, desenler, antika mobilyayı yapan usta, hangi tarihi, neyi anlattığı oldukça önemli, daha bir çok etken antika mobilyanın değerini belirlemekte. Sizde Üsküdar da antika mobilya satmak için antikacı arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Antika Halılarınız mı var ? Üsküdar’da antika halı satmak istediğinizde Google a girip antika halı alanlar, antikacılar, antika alan firmalar, antika alan dükkanlar olarak aradığınızda İstanbul antikacılar olarak Kadıköy Merkez’de bize ulaşacaksınız. Bizler uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. 2.Kuşak olarak yürüttüğümüz antikacılık mesleğini Kadıköy ve İstanbul’un ilçe ve semtlerinden antika alarak yürütmekteyiz.

Üsküdar’da antika masa satacaksınız, tarihi bir antika yemek masanız var bunu satmaya karar verdiniz ve antikacıları araştırmak istediniz. İstanbul da antikacılar veya İstanbul da antika masa alanlar yada İstanbul antika yemek masası alan yerler diye aramış olabilirsiniz. Bizim sitemize ulaşırsanız doğru adrestesiniz demek. Bizler müşterimizle ilk olarak internet aracılığı ile tanışmaktayız. Günümüz şartlarında İnternet yaygın olarak kullanılmakta. Bizlerde anti web sayfamız olan İstanbul antikacılar üzerinden gelen müşterilerimizle WhatsApp ve Telefon görüşme sonrası anlaşıyoruz. Ürünleri adresinizden alıyoruz. Üsküdar’da bulunan antika yemek masalarını aynı gün nakit ödeme ile alıyoruz. Üsküdar antika veya Üsküdar antik dediğinizde Bize mutlaka ulaşın.

Üsküdar’da el örmesi dokuma bir kilim satmak istediğinizde bizler sizlere bu hizmeti veriyoruz. Antika eserleri unuz süredir alıp satmaktayız. Sizlerin evinde antik bir kilim var ise bunları satmak istediğiniz zaman bizimler iletişime geçin.