Anasayfa » Şişli Antika Alan Yerler

Şişli Antika Alan Yerler

Şişli antika alanlar ve Şişli antika alan yerler olarak aradığınızda firmamız Kadıköy ün merkezinde olup. İstanbul’un ilçe ve semtlerinden antika satmak isteyenlerin antika eşyalarını nakit karşılığı yerinde almaktadır.

Firmamız Küçük bir dükkanda başlayan Baba mesleği olan antikacılığı ikinci kuşak olarak yürütmektedir. 60 yıllık faaliyet gösteren firmamız antika eserlerinizi tecrübeli ekiplerimizce nakit olarak yerinizden almaktadır almakta.

Şişli’de antika fiyatlarını ve antika alan işletmeler bulmak için arama yapıldığında İstanbul antikacılar olarak bize ulaşabilirsiniz. Bizimle ilgili detaylı bilgi almak için antikacı web sitemizi ziyaret edebilir, hakkımızda bölümünden gerekli kurumsal bilgiye sahip olup iletişim sayfasında bulunan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

1- Şişli Antika Tablo Alanlar

2-Şişli Antika Halı Alanlar

3-Şişli El Yazması Kur’an-ı Kerim Alanlar

4-Şişli Antika Hat Yazı Alanlar

5-Şişli Osmanlıca Kitap Alanlar

6-Şişli Hilye-i Şerif Alanlar

7-Şişli Antika Kol Saati Alanlar

8-Şişli Antika Cep Saati Alanlar

9-Şişli Antika Ferman Alanlar

10-Şişli Antika Broş Alanlar

11-Şişli Antika Kılıç Alanlar

12-Şişli Antika Berat Alanlar

13-Şişli Osmanlı Malzemesi Alanlar

14-Şişli Antika Bindallı Alanlar

15-Şişli Antika Rozet Alanlar

16-Şişli Antika Mobilya Alanlar

17-Şişli Antika Gümüş Alanlar

18-Şişli Antika Gümüş Alan Yerler

Evet sizler de antik eşyalarını satmaya karar mı verdiniz. İstanbul’da antik işleri bizim işimiz. Uzun yıllar antika alım ve antika satımı yaptığımız için sektörün detaylarını bilir sizlere doğru fiyat bizde.

Bunun için hiç çekinmeden arayın çünkü biz antika hizmeti vermekteyiz. Fiyat bilgisi farklı ama ürün bilgisi farklı konulardır. Teknik anlamda ürünün geçmişi uzmanımız tarafından bilinir. Bizimle veya antika alanlarla irtibata geçiniz. Doğru sonucu aramak sizin veya ürünü daha pahalıya satmak sizin de hakkınız. Bizlerde aldığımız ürünleri satmak için emek ve çaba harcıyoruz bunun için ürüne gere fiyat verebiliriz veya ürünün durumuna göre. Bu sebeple pazarlık için tabi ki sizin hakkınız. Doğru sonuç veya doğru tespit yaparak hak ve hukuk çerçevesinde güler yüzle biz varız.