Anasayfa » Kadıköy Antika Alanlar

Kadıköy Antika Alanlar

Kadıköy’de faaliyet gösteren işletmemiz Kadıköy ve İstanbul ilçe ve semtlerinden antika alımı yapmaktadır. İstanbul antikacılar uzun yıllar önce 1. kuşak olarak kurulmuş olup 2. kuşak olarak antika alım ve satım faaliyetlerini yürütmekteyiz. İstanbul’un bir çok ilçe ve semtlerinden değerli olan antika mobilya, antika masa, antika sandalye, antika dolap, antika halı, antika kilim, antika saat, antika ferman, antika rozet, El yazma eserler ve daha fazlasını İstanbul içerisinde aynı gün adresinizden nakit alıyoruz.

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçedir. Antikacılar İstanbul’da çoğunlukta Kadıköy’de bulunmaktadır. İstanbul’da antika eserlerinizi satmak istediğinizde Kadıköy’e gelip antika eserlerinizi satabilirsiniz.

Kadıköy’deki yerleşmenin başlangıcını oluşturan tarihsel çekirdek, Haydarpaşa Koyu ile Moda Burnu’nun oluşturduğu alanda yer almaktadır. İlçeye adını veren yerleşme merkezi ve asıl Kadıköy semti kabaca kuzey ve kuzeydoğuda demiryolu, doğuda Kurbağalıdere ve Kalamış Koyu, batıda ise Marmara Denizi ve Haydarpaşa Koyu’nun sınırladığı bir alan olarak düşünülebilir. Bugün bu alan Kadıköy Çarşısı, Yeldeğirmeni ve Moda gibi tarihi yerleşme alanlarını da içeren Rasimpaşa, Osmanağa ve Caferağa mahallerinden oluşmaktadır.

Kadıköy’de Antika Alımı Bizde

Kadıköy’de tüm mahallelerde antika alımlarınızı yapıyoruz. Satmak istediğiniz antika eşyalar var ise sitemiz üzerinden araştırma yapabilirsiniz. WhatsApp üzerinden antika eserlerinizin fotoğraflarını bizimle paylaşabilirsiniz. İstanbul antikacılar olarak antika alımı yapmaktayız.

Kadıköy 19 Mayıs mahallesinde antika eserlerinizi satmak istediğinizde ve antika fiyatları için için bizi arayabilirsiniz. Kadıköy Acıbadem mahallesinde antika halı ve antika kilimlerinizi satmak istediğinizde, Kadıköy’ün Bostancı mahallesinden antika gümüş eserleriniz satmak istediğinizde, Kadıköy’de Caddebostan mahallesinden antika kılıç , Osmanlı eserlerinizi satmak istediğinizde ve antikacı arayıp fiyat öğrenmek istediğinizde, Kadıköy’ün Dumlupınar mahallesinde antika tablo, Kadıköy Eğitim, Kadıköy Erenköy, Kadıköy fenerbahçe, Kadıköy feneryolu, Kadıköy fikirtepe, Kadıköy göztepe, Kadıköy Hasanpaşa, Kadıköy koşuyolu, Kadıköy Kozyatağı, Kadıköy Merdivenköy, Kadıköy Osmanağa, Kadıköy Rasimpaşa, Kadıköy Suadiye, Kadıköy Zühtüpaşa mahallelerinnden antika eserlerinizi satmak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Antika mobilya, antika gümüş, antika kılıç, antika saat gibi değerli eserlerinizi satmak istediğinizde bizden teklif almayı unutmayın.

Antika eserleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın.

Kadıköy Antika

Kadıköy Antik

Kadıköy Antika Alanlar

Kadıköy Antikacılar

Kadıköy Antika Alan Yerler

Kadıköy Antika Dükkanları

Kadıköy Antika Alım Satım

Kadıköy Antika Mobilya

Kadıköy Antika Masa

Kadıköy Antika Halı

Kadıköy Antika Kilim

Kadıköy Antika Rozet

Kadıköy Antika Ferman

Kadıköy Antika Madalya

Kadıköy Antika Bronş

Kadıköy El Yazma Eserler

Kadıköy Antika Kitap

Kadıköy El Yazma Kur’an-ı Kerim

Kadıköy Osmanlı Eserleri

Antika masa alımı ilanıdır