Anasayfa » Antika Mobilya Alan Yerler

Antika Mobilya Alan Yerler

Antika Mobilya Alan Yerler, Antika değeri taşıyan eşyaları tespit etmek, belirtilen eşyaların antika özelliğinin olup olmadığını değerlendirmek uzmanlık isteyen bir alandır. Antika mobilya alanlar olarak adlandırılan ve belirli bir tarihsel dönemi ifade eden bu tür eşyaların hem iyi korunmuş hem de uzun yıllara ait olduğunu belgeleyen nişaneleri olması gerekir.

Özellikle ülkemizde antika eşyalar konusunda büyür bir şöhrete sahip olan antika mobilya alım seçenekleri, birçok farklı imalat ile görülebilmektedir. Osmanlı dönemine ait olan bazı eşyaların günümüzde antika özelliğini taşıyan eşyalar arasında yer alması tesadüfi bir durum değildir.

Antika Mobilya Alan Yerler Kadıköy İstanbul’da çoğunluktadır. Satmak istediğiniz antika tablo veya antika gümüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fakat antika eserlerinizi satmaya karar verdiyseniz bizimle bunu paylaşmak çok kolay. İstanbul’da antikaları biz alıyoruz çünkü yıllardır sektörün içerisindeyiz. Sizin veya tanıdıklarınızın antika eserleri var ise hemen arayın ama eski koleksiyon eserlerinizi almıyoruz. Bu eserleri koleksiyoncular alıyor çünkü bu bizim işimiz değildir.

Antika mobilya fiyatları

Antik mobilya fiyatları mobilyanın duruşu, sağlamlığı desenleri gibi bir çok etkene göre belirlenir. Fransız mobilyaları çok kıymetlidir. Fransaya ait olan eserlerin alım ve satımını yapmaktayız. Sizin veya tanıdıklarınızın antika eserlerini evlerinizden alıyoruz. Antika eserlerinizi satmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Bizimle WhatsApp üzerinden veya İnstagram antika hesabımızdan bulabilirsiniz.

1-İstanbul’da Antika mobilya

2-Antika mobilyacı

3-Antika mobilya alanlar

4-İstanbul antika mobilya

5-Kadıköy antika mobilya